Ekspres do kawy De’Longhi Dinamica Plus – test Pani Gadżet | Latte Crema

Ekspres do kawy De’Longhi Dinamica Plus – test Pani Gadżet | Latte Crema

Dziś Pani Gadżet wzięła na warsztat ekspres do kawy De’Longhi Dinamica Plus. Które funkcje urządzenia najbardziej przypadły jej do gustu? Zobacz nasz film i dowiedz się więcej na: https://www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/ekspresy-do-kawy/automatyczne-ekspresy-do-kawy

Ekspres do kawy De’Longhi Dinamica Plus obsługiwany jest z poziomu kolorowego, dotykowego ekranu. Wystarczy tylko jedno dotknięcie, aby cieszyć się smakiem ulubionej kawy. Co wyróżnia ekspresy do kawy De’Longhi spośród konkurencji? To na pewno unikalny system spieniania mleka Latte Crema, którego sercem jest termiczna karafka z podwójnymi ściankami. Mleko pozostaje schłodzone na dłużej, co ma wpływ na konsystencję pianki. System spieniania mleka czyści się sam – wystarczy przekręcić pokrętło karafki na pozycję CLEAN.

De’Longhi Dinamica Plus to aż 12 różnych napojów, od espresso, przez cappuccino, latte macchiato aż po dzbanek kawy, który zaspokoi kawowe pragnienie sześciu osób. Każdy z napojów można dowolnie personalizować, wybierając ilość napoju oraz smak (intensywność kawy). Wszystkie ustawienia można zapisać pod jednym z 3 profili użytkownika. Gadżeciarzom spodoba się aplikacja Coffee Link, która daje możliwość personalizacji napojów oraz sterowania ekspresem z poziomu smartfona.

Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Logo marki stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności. De’Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie, włoska pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu, ale przede wszystkim to miłość do kawy – aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

De’Longhi to rodzinna firma z włoskimi korzeniami i ponad 100-letnim dziedzictwem. Jesteśmy obecni w 140 krajach i należymy do grona światowych ekspertów w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska właściciela – Giuseppe De’Longhi. De’Longhi to więcej niż kawa. To bogaty świat przyjemności, które powstają z nieskończonej pasji do życia, zrodzonej we włoskim Treviso. Dowiedz się więcej o marce De’Longhi oraz jej produktach pod adresem: http://www.delonghi.com/pl-pl

De’Longhi – kawę traktujemy poważnie!

0
Like
Save

Comments

Write a comment

*