De’Longhi Magnifica Start: izpakošana un pirmā lietošanas reize

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Izpakojiet De’Longhi Magnifica Start kopā ar mums un uzziniet, kā sagatavot savu jauno kafijas automātu lieliskas kafijas pagatavošanai.

Rūpējoties par dabisko vidi, mūsu kafijas automāts ir iepakots minimālā plēves daudzumā. Ierīces un piederumu drošību transportēšanas laikā nodrošina pareizi profilēta, pārstrādājama kartona kaste.

Izpakošana! Izņemiet savu jauno kafijas automātu no kastes. Noņemiet galveno plēvi un plēvi, kas aizsargā vadības paneli. Lietošanas instrukcija ir iekļauta komplektā. Izlasiet to, lai maksimāli izmantotu sava Magnifica Start iespējas.

Veiciet kopā ar ierīci nosūtīto testu ūdens cietības noteikšanai. Iesakām izdarīt to pirms pirmās lietošanas reizes, lai pareizi kalibrētu ierīci. Tas ilgs tikai minūti. Pēc tam veiciet ātru skārienekrāna opciju pārskatu.

Laiks sagatavot ierīci pirmajai kafijas pagatavošanas reizei. Notīriet tvaika sprauslas ieliktni un uzgali. Pievienojiet ierīci strāvas padevei. Pēc tam maksimāli piepildiet ūdenstvertni. Novietojiet uz notekpaplātes pietiekami platu tukšu trauku. Tas tiks izmantots, lai savāktu ūdeni, kas paliek pēc mašīnas automātiskās skalošanas. Iedarbiniet ierīci.

Gatavs! Tagad ir pienācis laiks pirmo reizi izbaudīt profesionāli pagatavotu kafiju savās mājās.

De’Longhi ir itāļu aizraušanās ar kvalitāti un novatorisku pieeju dizainam, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē, bet galvenokārt mīlestība pret kafiju – aromātisku, samtainu un bez kompromisiem – vislabāko!

Vairāk par zīmolu De’Longhi un tā produktiem varat lasīt http://www.delonghi.com/lv-lv.

Comments

Write a comment

*